اخبار

1396/08/08
با توجه به درخواست برخی از پژوهشگران و به منظور اتخاذ تدابیر بیشتر جهت برگزاری هر چه بهتر کنفرانس، مهلت ارسال مقالات تا 20 آبان ماه تمدید شد.به گزارش روابط عمومی کنفرانس تا کنون نزدیک 140 اثر به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است.


با توجه به درخواست برخی از پژوهشگران و به منظور اتخاذ تدابیر بیشتر جهت برگزاری هر چه بهتر کنفرانس، مهلت ارسال مقالات تا 20 آبان ماه تمدید شد.به گزارش روابط عمومی کنفرانس تا کنون نزدیک 140 اثر به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است. این همایش در 15 محور بخش با رویکرد فرهنگی جهت تولید محتوای علمی کاربردی متناسب با نیازهای روزجوامع بشری برگزارخواهدشد.  براساس برنامه ریزی های انجام شده، کنفرانس سراسری علمی تخصصی نهج البلاغه دریکی از روزهای 13 یا 14 آذرماه با شرکت اندیشمندان، اساتید و پژوهشگران این عرصه در سالن دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار خواهدشد. بر اساس تدابیر اتخاذ شده، در کنار کنفرانس، برنامه های جنبی از جمله کارگاه علمی با موضوع «پژوهش های نهج البلاغه ای : فرصت ها و آسیب ها» با حضور آقای دکتر دلشاد تهرانی از چهره های برجسته کشور در نهج البلاغه، تجلیل از شخصیت های برتر نهج البلاغه و همچنین نمایشگاه تخصصی کتاب نهج البلاغه برگزار خواهد شد.روابط عمومی کنفرانس ضمن تشکر از استقبال نخبگان و اهل قلم که در زمینه های مختلف اقدام به ارسال چکیده و یا ارائه مقاله کرده اند. از تمام پژوهشگران علاقمند دعوت کرد تا آثار مکتوب خود را از طریق سایت کنفرانس به آدرس http://nahjconfiau.ir  ارسال نمایند.
لازم به ذکر است برای تمام مقالات پذیرش شده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی گواهی صادر خواهد شد و مهلت ارسال مقالات تمدید نخواهد شد.

نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !